Duben 2011

Loučím se!

8. dubna 2011 v 20:28 | forusrakos |  starší články
Jistě jste si všimli, že poslední dobou vůbec nepíšu a ani jinak se o blog nestarám. Nedávno jsem hodně přemýšlel a došel jsem k názoru, že nejlepší by bylo vůbec úplně celý blog zrušit. A to z těchto důvodů:

1. mám čím dál méně času na psaní
2. uvědomil jsem si, že psaním článků a vůbec věcí kolem blogu věnuji příliš mnoho času, který bych mohl trávit mnohem užitečněji
3. psát blog už mě nebaví

Děkuji všem blogerům za to, jak mě mezi sebe přijali a také za to, jak často můj blog navštěvovali a komentovali. Také bych chtěl poděkovat všem návštěvníkům obecně za to, že i při mém krátkém účinkování na blogu to tu hodně navštěvovali, vždyť na blog přijde denně kolem 150 lidí!

A ještě jedna zpráva na konec. Nerad ničím celou tu práci, ale nechci to tu nechávat, když se o to nestarám. Pokud by měl někdo zájem o přenechání celého blogu, rád mu vyhovím, s tím že si může blog, články, rubriky atd. jakkoli upravit. Nepočítám ale s tím, že by se někdo takový našel a tak nejspíš blog do pár dní zruším. Kdykoli si ale najdu čas, navštívím všechny blogy, které jsem měl v oblíbených.